تهاجم ساپورت های تابستانه به بازار ایران

چند روزی است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی لیستی از مراکز معتبر فروشگاه های حجاب را رسما اعلام کرده و آن گونه که از گفته های مدیران این وزارتخانه روشن شده است،هدف آنها ترویج عفاف و حجاب در جامعه است.

پلیس نیز از طرح امنیت اخلاقی و دستگیری برخی از بد حجابان خبر داده است.اما هر ساله گرمای هوا و مد های غربی بلای جان فرهنگ انقلابی و اسلامی این کشور می شوند و این بار هم تبلیغات دیگری از ساپورت های جدید تابستانه دخترکان بزک کرده را راهی خیابان های کرده تا این ساپورت های طرح دار را ارزان تر از شلوار های رسمی از دستفروشان خیابانی تهیه کنند. بازار هم که گویی ناظری ندارد تا بر ساپورت هایی که به تن مانکن های مغازه هاست نگاهی بیندازد و بارز بودن وجهه جنسی شان را مشاهده کنند.در این میان،سکوت مرگبار متولیان فرهنگی بالاخص وزارت به اصطلاح ((فرهنگ و ارشاد اسلامی))علیرغم ومطلع بودن از این جریان قابل توجه است.گویی بر هم زدن آرامش روانی جامعه و جنگی که ساپورت ها در ایران به راه انداخته و فحشا را ترویج می کنند برایشان محلی از اعراب ندارند.

با پوزش از مخطبان به دلیل انتشار تصاویر بالا فقط از هجده دستگاه متولی عفاف و حجاب در جامعه می پرسیم:

آیا خواب شما به پایان نرسیده است که متوجه شوید اگر روزی با توپ و تانک به جنگ این کشور آمدند و هنوز هم پیکر های جوانانش را با مظلومیت به آغوش مادران باز می گردانند امروز با بی عفت کردن زنان جامعه به دنبال رسیدن به مقصود هستند؟!

از انتشار دیر این مطلب متاسفم

/ 0 نظر / 31 بازدید