روش ساختن فاو آیکن

 روش ساختن فاو آیکن رو با ما یادبگیرید پس بامعبربیداری اسلامی همراه باشید


به نام خدا

اگر شما برای وبسایتتان فاو آیکن انتخاب نکنید،مروگر به طور پیشفرض،تصویری به جای فاوآیکن شما نمایش میدهد.

نحوه ساخت فاو آیکن :

با هر ابزار گرافیکی قادر خواهید بود زیباترین فـاو آیـکـن را برای سایت خود طراحی نمائید، حتی ابزار نقاشی ویندوز!

ولی همواره استفاده از ابزارهای اختصاصی راحت ترین و معقولانه ترین روش خواهد بود. پیشنهاد من به شما استفاده از نرم افزار فتوشاپ می باشد در حالی که اگر با فتوشاپ چندان آشنایی ندارید بهتره از ابزار های آنلاین مثل Antifavicon ، Faviconist ، Genfavicon ، X-icon-editor ، favicon.cc استفاده کنید. ساخت فاوآیکن در این سایت ها بسیار ساده بوده و نیاز به آموزش خاصی ندارد.

برای ساخت فاو آیکن در فتوشاپ شما میتونید ابتدا فاوآیکن رو در سایز بزرگ بسازید و در آخر سایز اون رو به ۱۶*۱۶ تغییر داده و با نام favicon.ico ذخیره نمایید.

نحوه استفاده از فاوآیکن در سایت و وبلاگ:

برای استفاده از فاو آیکن در سایت و یا وبلاگ شما باید ابتدا فاوآیکن ساخته شده را در جایی آپلود نمایید. (برای سایت ها توصیه میشود فاوآیکن را در cpanel و در قسمت public_html آپلود کنید ؛ وبلاگی ها هم میتونید از یک آپلود سنتر مثل پرشین گیگ استفاده کنند.)

پس از آپلود فاوآیکن برای نمایش آن در سایت و یا وبلاگ خود می بایست کد زیر را در قبل از تگ <head> قالب وبلاگ و یا سایت خود قرار دهید.

<link rel="shortcut icon" href="favicon.ico" type="image/x-icon"/>
1
<link rel="shortcut icon"href="favicon.ico"type="image/x-icon"/>

 

توجه داشته باشید که اگر در سایت قصد استفاده از فاو آیکن را دارید و فاوآیکن خود را در public_html  آپلود نموده اید کد را دقیقا همینطوری کپی و جای گذاری کنید در غیر این صورت به جای favicon.ico آدرس مستقیم فاوآیکن خود را قرار دهید.

/ 2 نظر / 33 بازدید
هما

[گل] مرکز نرم افزارهای تبلیغاتی[گل] http://mnti.ir -------------------------------------------------------------------------- http://linkbox.mnti.ir تبادل لینک اتوماتیک

تبادل لینک

تبادل لینک فقط در 2 گام گام اول : این لینک را در سایت خود قرار دهید عنوان : آموزش خیاطی آدرس : http://shop.panizz.com/product.php?id=3 گام دوم : وارد سايت زير شده و لينک خود را درج کنید http://9rang.ir/panizz ارادتمند [لبخند][لبخند][گل][گل][قلب]