شهیدی که نمی خواست در گلزار شهدا دفن شود

«حاج سیدحمید تقوی‌فر»به تاریخ ششم فروردین 1338 شمسی در «اهواز» متولد شد و 55 سال بعد، در عصرگاه ششم دی ماه 1393 شمسی، هنگام نبرد برای دفاع از «حریم آل الله(صلوات الله علیهم)»، با گلوله‌ی مستقیم ایادی «اسلام آمریکایی» و «مزدوران سعودی» (موسوم به «داعش»)  در منطقه ی «بلد»(نزدیکی «سامراء») بال در بال ملائک گشود.

این شهیدِ سعید، از سردارانِ بسیجی خوزستان و از یادگاران سال های دفاع مقدس بود. پیش از وی، «نصرالله» پدرش، در «عملیات خیبر» و هم چنین برادرش در «عملیات والفجر 8» شربت شهادت نوشیده بودند.
«حاج سیدحمید تقوی‌فر» با نام نظامی «ابومریم» که در زمان شهادت، فرماندهی یگان مدافعِ حرم، موسوم به «سرایا الخراسانی» را بر عهده داشت، از محبوب‌ترین مستشاران نظامی ایرانی در میان رزمنده‌گان عراقی محسوب می‌شد. وی چهارمین شهید خوزستان در راه دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(صلوات الله علیهم) به شمار می رود. هم رزمان و خویشانش از او روایت می کنند که  مدتی قبل از شهادتش گفته بود: «در صورت شهادت، مرا را در «گلزار شهدا» به خاک نسپارید،  نمی‌خواهم حتی به اندازه قطعه‌ای از این مکان مقدس را به خودم اختصاص بدهم.»

روحمان با یادش شاد
هدیه به روح پاکش صلوات

/ 4 نظر / 31 بازدید
نیلوفر

هم وبتون و هم قالبتو خيلي خوب هستن.[ماچ][قلب][گل]

نیلوفر

هم وبتون و هم قالبتو خيلي خوب هستن.[ماچ][قلب][گل]

نیلوفر

هم وبتون و هم قالبتو خيلي خوب هستن.[ماچ][قلب][گل]

این است گرافیک

با سلام . شما با فتخار در سایت ما لینک شدید . لطفا برای حمایت از ما لوگوی ما را در وبلاگ خود قرار دهید .