اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

ماهیت خواننده توهین کننده به امام هادی(ع)شاهین نجفی
👇👇لینک دانلود کیفیت پایین👇👇
👈حجم ۴۰ مگابایت👉
👈زمان۱۶ دقیقه👉

http://hn13.asset.aparat.com/aparat-video/3efd69dc00f9df2636cf0c67b1a870391822293__44065.mp4  
 
👇👇لینک دانلود کیفیت بالا👇👇
✌حجم ۷۲مگابایت✌
👋به صورت فشرده👋


http://mobinmedia.ir/Direct-Doc-Zion-Seda_Shitan.rar
 


👋شاهین نجفی شاعر و خواننده ایرانی مقیم آلمان است، وی تا پیش از مهاجرت به آلمان فعالیت در موسیقی را از سال ۱۳۷۹ در سبک های پاپ و راک آغاز نمود. وی تا قبل از مهاجرت به آلمان در سال ۲۰۰۵ میلادی، در ایران، یک موسیقی‌دان زیرزمینی و فعال سیاسی بود. وی پس از مهاجرت به آلمان، تاکنون به فعالیت خود در موسیقی رپ و موضوعات سیاسی و اجتماعی ادامه می‌دهد. او تلاش می‌کند که عناصر شاعرانه و ادبی و اصطلاح‌های فلسفی و سیاسی در ترانه‌هایش حضور داشته باشند.
وی با ساخت ترانه نقی نارضایتی تمام مردم مسلمان را در سراسر دنیا به خود جلب کرد. در این مستند سعی بر آن شده است مروری بر ماهیت پلید پنهانی این خواننده زیرزمینی داشته باشد.👋

اثبات شیطان پرست بودن شاهین نجفی:
همانطور که میدانید تمام طرفداران شاهین نجفی ملعون معتقدند که او نه به خدا اعتقاد دارد ونه به شیطان؛ما در این پست میخواهیم شیطان پرست بودن شاهین نجفی را اثبات کنیم.
این ملعون یک ترانه به اسم(شر اعظم)خوانده است که به وضوح از امور و پدیده های شیطانی در آن استفاده کرده است.ابتدا از خود اسم شعر شروع میکنیم:مسئله ای به نام "مسئله شر"که یکی از قدیمی‌ترین و جدی‌ترین برهان‌هایی است که برای اثبات عدم وجود خدا اقامه شده‌است. این برهان تلاش می‌کند نشان دهد که میان دو قضیه وجود خدا و وجود شر، تناقض وجود دارد، و بنابر اصل تناقض تنها یکی از این دو قضیه می‌توانند درست باشند؛ از آنجا که در وجود شر شکی نیست، صدق قضیه دوم، مستلزم نادرست بودن قضیه نخست است؛ بنابراین خدا نمی‌تواند وجود داشته باشد.(این قضیه توسط مفسرین اسلامی،به صورت کاملا مستدل رد شده است)

قسمتی از متن شعر(مهمترین قسمت):
به اسم اعظم شر و چش سه و تن مانا
به تثلیث دو سر کوه مخفی وخط ناخوانا
به آلت مقدس حالت نامیر آتش
شر اعظم یاختو سینا رژی ناکی وناوش
لی یوادش کوخنی ربی سنی خوراتنو لهلی به عینی
تو تیری سیکس راخنا حنی لنا حونی ژرا عنی و عدی
مارح وت یارب زج هدجس
این مصراع آخر رو سه بار تکرار میکند که یک نکته خیلی مهم در آن است که در ادامه آنرا بازگو میکنیم.

1 به اسم اعظم شر و چش سه و تن مانا:

در این مصراع خیلی واضح میگه به نام شیطان و جانور سه چشم که در انجیل آمده و "تن مانا"یعنی آن روح جاویدان شیطانی.(همانطور که مستحضر هستید شیطان تا روزی که امام غایب ما(عج) ظهور میکند و او را سر میبرد جاوید است.

2 به تثلیث دو سر کوه مخفی وخط ناخوانا:

در اسلام مفهوم تثلیث انکار یکتا پرستی و شرک در نظر گرفته می‌شود.
قرآن مقدس، با صراحت لهجه اعتقاد به تثلیث را کفر می‌داند:

«لَّقَدْ کَفَرَ الَّذِینَ قَالُوا إِنَّ اللَّهَ ثَالِثُ ثَلَاثَةٍ وَمَا مِنْ إِلَٰهٍ إِلَّا إِلَٰهٌ وَاحِدٌ وَإِن لَّمْ یَنتَهُوا عَمَّا یَقُولُونَ لَیَمَسَّنَّ الَّذِینَ کَفَرُوا مِنْهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ»

کسانی که (به تثلیث قایل شده و) گفتند: «خدا سومین (شخص از) سه (شخص یا سه اقنوم) است» بی‌شک و بی‌چون کافر شدند. حال آنکه هیچ معبودی جز خدای یکتا نیست و اگر از آنچه می‌گویند باز نایستند، به کسانی از ایشان که کافر شدند بی‌چون و بی‌امان عذابی دردناک خواهد رسید.

در اعتقادات مسیحی:جانور آخر الزمان و فاحشه بزرگ در انجیل است در برابر پدر و پسر روح القدس.
طبق گفته ی انجیل جنگ این دو تثلییث در اورشلیم اتفاق می افتد که کوه مخفی همان صیهون(اورشلیم)است، با کتابی که فقط کسانی که به شیطان ایمان داشته باشند می توانند بخوانند .
3 به آلت مقدس حالت نامیر آتش:

آلت مقدس نمادی از نماد های شیطان پرستها است.منظور او در این مصراع ابلیسک است،یعنی زایش جاویدان ابلیس.آتش هم که بسیار واضح و مبرهن است که بزرگترین نماد شیطان میباشد و طبق گفته قرآن ابلیس از آتش خلق شده است.
سه مصراع بعدی تماماً از حروف ابجد است و هنوز رمز گشایی نشده است.

و اما مصراع آخر که سه بار آنرا تکرار میکند و بسیار مهم است:
مارح وت یارب زج هدجس:
این مصراع رو کافیه از آخر به اول بخونید:
سجده جز برای تو حرام
یعنی این ملعون آنقدر به آن امور و پدیده های شیطانی قسم خورد تا این را به شیطان بگوید:سجده جز برای تو حرام!!!
پس شیطان پرست بودن شاهین نجفی کاملا واضح است.
یک مسئله آشکار دیگر هم هست که دیگر کاملا قضیه شیطان پرست بودن او را ثابت میکند و آن هم آدرس اینترنتی اکانت فیسبوک اوست که در آخر آن عدد 666 را به صورت کاملا واضح ثبت کرده است.

امیدوارم از این مطلب استفاده کامل برده باشید


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٤/۱/۸ توسط محمدمهدی ترابی

لوگوی دوستان
تمامی حقوق این وبلاگ برای محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.