اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

(بسم الله الرحمن الرحیم)

وزیر اسرائیلی با تقدیر از آمریکا در تصویب قانون ازدواج همجنسگرایان ابراز امیدواری کرد که اسرائیل نیز بتواند دنباله روی واشنگتن در این راه بوده و بعنوان پیشرو در حمایت از همجنس بازان فعالیت نماید.

 

استقبال اسرائیل از قانون ازدواج همجنسگرایان درسراسرآمریکا

 

اخیرا دیوان عالی آمریکا در اقدامی تامل برانگیز، ازدواج همجنس بازان را قانونی و رسمی اعلام کرد که این اقدام واکنش های متفاوتی را در سراسر جهان در پی داشت.

 

در بین این واکنش ها مسئولان رژیم غاصب اسرائیل از این اقدام امریکا استقبال کرده و آرزوی تداوم حمایت کشور خود از همجنسگراها را می کند.

 

طبق گزارش آروتز شوا، موشه یعلون ، وزیر اسرائیلی در اظهاراتی با تقدیر و ستایش آمریکا در تصویب قانون ازدواج همجنسگرایان در هر 50 ایالت این کشور ابراز امیدواری کرد که اسرائیل نیز بتواند دنباله روی واشنگتن در این راه بوده و بعنوان پیشرو در حمایت از همجنس بازان فعالیت نماید.

 

گفتنی است اسرائیل تنها منطقه ای در خاورمیانه است که همجنسگرایان در آن آزادانه زندگی کرده و آن را بهشتی امن برای خود می دانند.


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٤/٤/۸ توسط محمدمهدی ترابی

لوگوی دوستان
تمامی حقوق این وبلاگ برای محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.